Посилання THE RAMP
29 посилань для підключення в будь-якому інструменті — TikLive, TikFinity чи іншому.
http://127.0.0.1:3222
{data.nickname}
Твій інструмент замінює цей токен іменем глядача
Три параметри
username=
Ніколи не вписуй ім'я вручну. Залиш маркер лаунчера : він перетвориться на ім'я глядача в мить, коли дія вирушає.
id=
Цифра від 0 до 9, по одній на фрукт. Якщо її немає або вона поза межами, гра тягне жереб.
amount=
Кількість скинутих предметів або доданих чи забраних перемог. Якщо немає, дорівнює 1. На предметах жодних обмежень.
Фрукти
11З'являється вгорі й котиться всі 1000 метрів. Якщо влучить, починаєш нижче
-
?
жеребкування
/fruit?username={data.nickname}&amount=1 -
Яблуко
id 0
/fruit?id=0&username={data.nickname}&amount=1 -
Banane
id 1
/fruit?id=1&username={data.nickname}&amount=1 -
Cerise
id 2
/fruit?id=2&username={data.nickname}&amount=1 -
Полуниця
id 3
/fruit?id=3&username={data.nickname}&amount=1 -
Orange
id 4
/fruit?id=4&username={data.nickname}&amount=1 -
Poire
id 5
/fruit?id=5&username={data.nickname}&amount=1 -
Виноград
id 6
/fruit?id=6&username={data.nickname}&amount=1 -
Pastèque
id 7
/fruit?id=7&username={data.nickname}&amount=1 -
Ananas
id 8
/fruit?id=8&username={data.nickname}&amount=1 -
Лимон
id 9
/fruit?id=9&username={data.nickname}&amount=1
Великі перешкоди
2Значно важче ухилитися
-
Колода
перегороджує всю трасу
/tronc?username={data.nickname}&amount=1 -
Caddie
ковзає й летить перекидом
/caddy?username={data.nickname}&amount=1
Залпи
6Кілька предметів за раз, розтягнутих уздовж схилу — щонайбільше 20
-
×3
фруктів за раз
/fruit?username={data.nickname}&amount=3 -
×5
фруктів за раз
/fruit?username={data.nickname}&amount=5 -
×10
фруктів за раз
/fruit?username={data.nickname}&amount=10 -
×50
фруктів · злива
/fruit?username={data.nickname}&amount=50 -
×3
колод за раз
/tronc?username={data.nickname}&amount=3 -
×5
візків за раз
/caddy?username={data.nickname}&amount=5
Додані перемоги
4Синій дракон перетинає екран і додає до лічильника глядача
-
+1
перемог
/winadd?username={data.nickname}&amount=1 -
+5
перемог
/winadd?username={data.nickname}&amount=5 -
+10
перемог
/winadd?username={data.nickname}&amount=10 -
+50
перемог
/winadd?username={data.nickname}&amount=50
Забрані перемоги
4Червоний дракон частину забирає — рахунок не падає нижче нуля
-
−1
перемог
/winremove?username={data.nickname}&amount=1 -
−5
перемог
/winremove?username={data.nickname}&amount=5 -
−10
перемог
/winremove?username={data.nickname}&amount=10 -
−50
перемог
/winremove?username={data.nickname}&amount=50
Обнулення
1Фіолетовий дракон стирає лічильник глядача
-
0
лічильник стерто
/winreset?username={data.nickname}
Перевірка
1Відкрий у браузері, щоб побачити, чи гра слухає
-
État
чи гра слухає ?
/status