Linki WARGAME
12 linków do podpięcia w wybranym narzędziu — TikLive, TikFinity lub innym.
Wszystkie adresy zaczynają się od
http://127.0.0.1:5444
{data.nickname}
Twoje narzędzie zamienia ten token na nazwę widza
Trzy parametry
username=
Nazwa widza
Nigdy nie wpisuj tam nazwy ręcznie: zostaw zmienną, a launcher podstawi tego, kto odpalił akcję.
id=
Którego moba przyzwać
Liczba od 1 do 8. Bez niej wychodzi szkielet.
Dołączyć do strony
2Pierwszy link do ustawienia: bez strony widz nie przyzwie niczego.
-
Niebiescy
strona gospodarza
/joinblue?username={data.nickname} -
Czerwoni
strona gościa
/joinred?username={data.nickname}
Przyzwać moba
8Pojawia się po stronie widza i idzie w kierunku wieży naprzeciwko.
-
Szkielet
Którego moba przyzwać
/spawn?username={data.nickname}&id=1 -
Cienisty chochlik
Którego moba przyzwać
/spawn?username={data.nickname}&id=2 -
Zszyta ohyda
Którego moba przyzwać
/spawn?username={data.nickname}&id=3 -
Widmowy rycerz
Którego moba przyzwać
/spawn?username={data.nickname}&id=4 -
Wampirzy lord
Którego moba przyzwać
/spawn?username={data.nickname}&id=5 -
Grobowy golem
Którego moba przyzwać
/spawn?username={data.nickname}&id=6 -
Kostna stonoga
Którego moba przyzwać
/spawn?username={data.nickname}&id=7 -
Pan Grobowców
Którego moba przyzwać
/spawn?username={data.nickname}&id=8
Moce
2Zachowaj je na duży prezent: odwracają rundę jednym ruchem.
-
Zmieść wszystko
czyści pole
/killall?username={data.nickname} -
Napraw wieżę
przywraca wieżę własnej strony
/healtower?username={data.nickname}